7 důvodů, kdy můžete začít přemýšlet o tom, že se přidáte

Kolik let vám zbývá do důchodu? Pokud budete mít příjem navíc, na důchod nemusíte čekat tak dlouho. Popřemýšlejte o tom.
Nejprve si přečtěte těch několik důvodů, které by vás měly namotivovat a přivést k zamyšlení. Na konci najdete moje řešení, které mi zatím vychází a o které bych se s vámi ráda podělila.
Pojďme tedy na to!

Důvod číslo 1

Když budete chtít být zdraví i v pozdějším věku.
Nikdo z nás nechce jít do důchodu a začít běhat po doktorech a být nemocný. Každý by chtěl být zdravý co nejdéle, plnit si své sny, které před důchodem nestihl, mít víc peněz než jen samotný důchod, cestovat, pomáhat dětem a vnoučatům, prostě si užívat. A zdraví je to nejcennější, co máme, a proto by mělo být na prvním místě.
Lidi, když se jich zeptáte, co je pro ně nejdůležitější, tak vám odpoví, že zdraví. Než by ale investovali do svého zdraví, tak si raději koupí nový mobil. A tak má dnes různé zdravotní problémy i spousta mladých lidí.
Takže pojďme naučit lidi (i sebe) pečovat o své zdraví a to dříve, než přijdou zdravotní problémy.
Pojďme lidi naučit prevenci.

Důvod číslo 2

Když nechcete čekat tak dlouho na odchod do důchodu.
Hodláte čekat na důchod, který stále odkládají? Myslíte si, že to vydržíte. A jste si jistí, že vás ve vyšším věku ještě někdo zaměstná? Nebo že ten důchod opravdu dostanete? Nebo dostanete takový, jaký jste čekali, jaký byste potřebovali?
A když vám řeknu, že tady můžete do důchodu odejít klidně dřív, že to záleží jen na vás.
Představte si, že skončíte dřív, nebudete čekat tak dlouho a začnete se v pohodě věnovat tomu, po čem jste toužili.

Důvod číslo 3

Když pomýšlíte na to, že si budete muset přivydělávat v důchodu, který vám určitě nebude stačit.
Je vám 50+ nebo dokonce víc a teď byste měli čekat ještě tolik let na důchod? A už teď víte, že vám důchod nebude stačit, že už se nikam nepodíváte, že už si nic většího nekoupíte.
Přiznejme si, kdo z nás má nebo bude mít do důchodu našetřeny miliony, o kterých se mluví v televizi, aby je měl jako příspěvek k důchodu? Kdo z nás bude mít našetřeno, protože celou dobu nepomáhal dětem, nedává vnoučatům a šetří? Našetřené peníze budete dávat dětem, vnoučatům a budete si je muset přidávat k důchodu.
Budete chtít třeba někde uklízet nebo prodávat u Vietnamců? Někdo možná zůstane dál ve své práci, protože ho baví, může a chce v ní dál pokračovat... nebo se bojí skončit a bojí se zůstat doma jen s důchodem.
Ale kdo bude nucen jít někam na brigádu, protože jen s důchodem si nevystačí... co dál?

Důvod číslo 4

Když se vám nebude v důchodu chtít již každé ráno vstávat do práce.
Důchod vám prostě nebude stačit, budete muset ještě chodit do práce a být tam třeba 6 nebo dokonce celých 8 hodin, protože potřebujete peníze.
Půjdete do důchodu a nechcete zůstat doma, budete pokračovat v práci, na plný nebo třeba na zkrácený úvazek. Nebo budete muset chodit někam na brigádu. Ale bude se vám každé ráno ještě roky chtít vstávat? Bude se vám ještě chtít celý den sedět v práci, v létě, kdy je venku hezky. A vy byste si raději léto užívali někde venku v přírodě, na zahradě. Nebo v zimě, když máte rádi sníh.

Důvod číslo 5

Když nebudete chtít v důchodu zlenivět a zpohodlnět, zaostávat, sedět u televize nebo jen hlídat vnoučata a chcete zažívat a učit se něco nového, dál se vzdělávat, být mezi lidmi.
Budete v důchodu a těšíte se na hlídání vnoučat. Budete je ale chtít hlídat neustále? Nebo už jsou vnoučata velká a nepotřebují vás? Čím vyplníte volný čas? Budete sedět u televizních seriálů? Není lepší věnovat se něčemu jinému, užitečnému, co by vás bavilo, co by vás motivovalo, naučilo spoustu nových věcí?
A když by se vám nechtělo pracovat, tak byste šli s vnoučaty na výlet. A když by se jim někde něco líbilo, klidně byste jim to koupili bez nějakého počítání peněz.
Pokud se chcete i dál rozvíjet a vzdělávat, učit nové věci, tak tady si přijdete na své.

Důvod číslo 6

Když budete chtít konečně něco změnit ve svém životě.
A tady je jedno, kolik vám je let. Jen musíte překročit svoji komfortní zónu. V zaměstnání vás to už nebaví. Doteď jste poslouchali svého šéfa, plnili dané úkoly a snili o tom, že byste jednou chtěli něco svého, podle sebe, pracovali si podle svého. Ale podnikat, to jsou to jsou výdaje, spousta peněz na zahájení a pak otročina, starosti. A pustit se do něčeho takového v tomhle věku? A nakonec se ještě zadlužit? A co když se to nepodaří a budete mít z toho jen problémy?
A přitom byste něco vlastního chtěli... ale co a jak? Tak tady máte příležitost. Bez velkých výdajů, bez šéfa, se spoustou výhod nejen pro vás.

Důvod číslo 7

Když budete mít nebo už máte celkem velký důchod, který vám vystačí, když máte i našetřeno a pracovat dál v důchodu nepotřebujete, ale jste zvyklí být celý život aktivní, být mezi lidmi, stále něco dělat. A i teď se chcete učit nové věci, protože nejste ještě tak staří, máte rádi stále nějakou činnost. Tak tady můžete pokračovat ve své aktivitě a peníze navíc se přece hodí každému.

A nakonec otázka: Proč se mnou a v tomhle systému?
V multi-level marketingu, v MLM? V systému, o kterém buď nic nevíte nebo o kterém jste slyšeli, že to nefunguje, že je to podvod, pyramida. Ale tak to vůbec není. Lidé se toho bojí, protože o této práci nic nevědí nebo mají z nějakých důvodů špatné zkušenosti.
Já tuto práci dělám někdy od roku 2010 a vím, že to funguje. A to stále u jedné MLM společnosti. Já jsem také již důchodkyně a zvládám to. Takže vy to zvládnete určitě také. Mám pravidelný důchod, ale komu se nehodí slušné peníze navíc? Nelíbilo by se vám, mít důchod spíš jako přivýdělek, jako to mám já?
Ale budete muset také pracovat, ne že ne, ale podle svého, doma, bez šéfa a sami si určíte, jak. Já vás to naučím.

Přestaňte nadávat na stát, na vládu a vezměte život do vlastních rukou, vezměte svoje zdraví do vlastních rukou. Jedině vy sami si můžete změnit svůj život, nikdo jiný. A pokud to nevyzkoušíte, nebudete vědět, jestli se vám to bude líbit, jestli to funguje.
A když začnete co nejdříve, budete mít k důchodu peníze navíc a sami si nakonec určíte, kdy v zaměstnání skončíte.

Klidně se ptejte, jak to funguje, co mi to přináší, jak mi tato práce pomáhá. A pokud jste někdy takovou práci zkoušeli a nedařilo se vám, probereme spolu, proč tomu tak bylo.

POJĎTE SI O TOM VŠEM POPOVÍDAT NA:

ZDRAVÍ I PO PADESÁTCE

Vezměte to jako začátek dobrodružství, které bude mít nádherný cíl
- ZDRAVÍ, samostatnost, svobodu, peníze, nové přátele, volnost v práci -
a ZAREGISTRUJTE SE!

facebook

KONTAKTY
+420 603 193 647
jitka@jitkakopincova.cz
SLEDUJTE NÁS 
+420 603 193 647 jitka@jitkakopincova.cz

U NÁS NAJDETE I DOPLŇKY STRAVY BEZ

Mám okolo sebe spoustu produktů pro zdraví a to víc jak 20 let. Přesto o nich většina lidí neví a nevyzkoušela je. Spousta lidí má problémy s imunitou a cukrovkou, s klouby, nadváhou a nic jim na to nezabírá. Pojďte mezi nás a vyzkoušejte to a uvidíte. Určitě si je oblíbíte vy i vaše okolí. A přinesou vám třeba i víc než jen lepší zdraví.