PROČ A JAK ZAČÍT?

PROČ?

Chcete si udržet stálé zdraví a to i v pozdějším věku? Chcete změnit svou finanční situaci? Hledáte cestu, jak tyto dvě věci skloubit dohromady? Nechcete čekat na odchod do důchodu?

Pokud myslíte na své zdraví, chcete být zdraví i v pozdějším věku a přejete si, aby i ostatní okolo vás byli zdraví, tak je potřeba vést lidi, i mladé, k prevenci jejich zdraví. Tak, abyste ani vy ani oni i ve vyšším věku nemuseli chodit k doktorům a mohli dělat to, co je vaším snem.

KDY ZAČÍT PŘEMÝŠLET O TOM, ŽE SE PŘIDÁTE?

Když vám je 50+ a slyšíte v televizi, jak vám ještě prodlouží odchod do důchodu i když už je pro vás i takhle dost daleko. Přestaňte si stěžovat a vezměte život do svých rukou už teď a nečekejte na nic. Můžete si tohle všechno změnit už teď.

  
Když budete chtít být zdraví i v pozdějším věku, protože nikdo z nás nechce jít do důchodu a začít běhat po doktorech a být nemocný. Každý si chce důchod užít a dělat to, co třeba nestihl a na co se třeba celou dobu těšil.
  
Když nebudete chtít čekat tak dlouho na odchod do důchodu, skončili byste dřív a užívali si už před tím, než se důchodu konečně dočkáte.
  
Když už teď víte, že ten důchod moc velký nebude, že už si pak nedovolíte nic mimořádného, i když na to budete dva. Jsou tu děti, vnoučata... Že si nakonec budete muset i v důchodu vydělávat něco navíc.
  
Když vám důchod nebude stačit a budete dál chodit na brigádu nebo zůstanete ještě dál v práci. A už dneska je pro vás hroznou představou stále dál každé ráno vstávat a být v práci třeba 6 nebo dokonce 8 hodin. A pět dní v týdnu...
  
Když nebudete chtít v důchodu zahálet, lenivět a sedět jen u televize nebo hlídat vnoučata. Chcete se i pak nějak dál vzdělávat, učit se dál nové věci, které s sebou doba přináší. Budete chtít být stále mezi lidmi a výtety na to nestačí. Čím vyplníte volný čas?
  
Když budete chtít konečně ve svém životě něco změnit. A tady je jedno, kolik vám je let. Sníte o tom, že byste měli něco svého, nemuseli do nekonečna poslouchat šéfa, čekat na zvýšení výplaty. Podnikání se bojíte, jsou to výdaje, starosti a nic jiného vás nenapadá.

Přestaňte nadávat na vládu, na stát a vezměte to konečně do vlastních rukou. Vezměte do vlastních rukou své zdraví i svůj život. Nemusíte odcházet hned ze zaměstnání, to nechte až na ten správný čas. Začněte co nejdříve, ať vidíte brzy nějaké výsledky.

Co vám to přinese?

Většina z nás začala bez jakéhokoliv kapitálu. Začali jsme testovat produkty, dali je vyzkoušet i svým známým. Známí se začali více zajímat, jaké vlastně produkty máme. A ještě jako bonus přinesli domů cukrovinky pro celou rodinu. Pak už šlo všechno samo.

◄ Nemusíte mít žádné obchodní zkušenosti, stačí jen chuť do práce a vše ostatní se pomalu naučíte. Seznámíte se s produkty a kariérním postupem, budete se vzdělávat čtením knih, různými webináři. Pokud máte dobré nápady, můžete je právě tady dobře realizovat. Naučíte se spoustu nových věcí, ke kterým byste se možná nedostali. Podnikat jde i s malými dětmi, ve škole, před důchodem i v důchodu.

◄ Jestli je vám 40+ nebo 50+ či ještě více a děsí váz zprávy, jak vám prodlouží odchod do důchodu. Tak tady máte možnost si do té doby vybudovat buď další příjem navíc ke svému zaměstnání nebo už přímo k důchodu. Vybudovat si příjem takový, že skončíte v zaměstnání dřív, než bude odchod do důchodu.

◄ Jestli si myslíte, že když jste na rodičovské dovolené a staráte se doma o děti, že nemůžete podnikat. Klidně můžete. Nastavíte si svoji práci tak, jak potřebujete a můžete ji skloubit s potřebami dětí. Když máte hodně malé děti, můžete pracovat ze začátku třeba jen na internetu. Nemusíte tak řešit hlídání dětí, můžete pracovat večer. A schůzky s lidmi si pak naplánujete podle potřeby a vašich možností. Můžete si kdykoliv oddychnout, protože si práci přizpůsobíte svým potřebám.

◄ Vaše příjmy mohou být nezávislé na tom, kdy a kde pracujete, protože si práci nastavíte sami. Čas, kdy budete pracovat, si určíte sami a tak se dětem můžete věnovat, jak budete chtít. Při práci také navážete nová přátelství. Podnikat lze i při studiu, klidně již i na střední škole.

◄ A když končíte vysokou školu, někdo máte již zaměstnání. Ale mnohé z vás do zaměstnání nevezmou, protože nemáte praxi a praxi nezískáte, protože vás nezaměstnají. Můžete zkusit i tohle a vybudovat si svoji vlastní firmu.

◄ Není určena věková hranice pro začínání a proto se můžete zapojit, i když třeba ještě chodíte na základku, na střední školu. Můžete se vzdělávat, budovat síť, provize si vybírat jako slevu na zboží. A když vás tato práce začne bavit, můžete se rychle postavit na vlastní nohy. Až dosáhnete plnoletosti a dostudujete, budete již mít vybudovanou svoji firmičku a stálý příjem. Podnikat můžete odkudkoliv.

◄ Stačí vám mobil, tablet nebo si s sebou vezmete notebook a můžete spravovat svou síť lidí, radit jim a pomáhat, ať jste kdekoliv. Ve svých skupinkách, na facebookových stránkách i jen na vašem profilu můžete sdílet své zkušenosti s přípravky i v zahraničí. Můžete své lidi motivovat, i když ležíte na pláži.

Představte si, že si třeba v úterý nebo kterýkoliv jiný den můžete říci, že zrovna dneska pojedete na nečekaný výlet, protože je zrovna hezky. Svoji práci si totiž můžete přizpůsobit svým potřebám, potřebám rodiny, dětí, vnoučat.
A tak se nemůže stát, že nemáte čas na ta vnoučata, na partnera, na koníčky. A to nejlepší je, že nemusíte počítat každou korunu, že klidně jedete na výlet, klidně koupíte něco, co se vám zalíbilo. Že děláte práci, která vás baví a která má opravdu smysl a jste za ni ještě navíc dobře zaplacená.

Pokud se ti nelíbí cesta, po které kráčíš, začni si stavět novou, vlastní.

JAK?

CO BYSTE PRO TO MĚLI UDĚLAT?

1) Napsat mi, zeptat se, jak to funguje, co máte udělat, jak bude pracovat, co vás čeká, co všechno vám to přinese.
2) Zaregistrovat se můžete vyplněním formuláře na mých osobních stránkách www.jitkakopincova.cz nebo na stránkách www.global3000-cukrovinky.eu.

Co všechno potřebujete a co vás čeká?

► Začínáte s minimální investicí (počítač, mobil, poplatek za registraci, čas, případně automobil, chuť do práce a nějaký cíl).
► Pracujete doma v pohodlí nebo kdekoliv jinde, kde máte připojení k internetu a telefon.
► Vybíráte si, s kým chcete spolupracovat. Pokud se k vám někdo chová nepěkně, uráží vás, můžete ho odmítnout na rozdíl od zaměstnání.
► Pracovat lze i při zaměstnání nebo při rodičovské dovolené, při studiu, v důchodu. Čas na práci si určíte podle svého.
► Provize si vybíráte jako slevu na výrobky (doporučuji ze začátku). Ale snad jedině u nás si můžete také vybírat provize na Dohodu o pracovní činnosti. A to i na Slovensku. Když máte vyšší provize, je dobré mít Živnostenské oprávnění.
► Sami se rozhodnete, jakou měrou se do podnikání zapojíte. Jestli vám bude stačit nějaká koruna navíc nebo si bude chtít vydělat hodně.
► Čeká vás jednoduchá administrace a celkem malé výdaje.
► Získáte jednoduše možnost rozšířit své podnikání ve více zemích (ČR, Slovensko, Polsko, Maďarsko...)
► Sami si vyberete formu své práce (osobní setkávání, sociální sítě, telefonické kontakty, inzerce apod.)
► Podle intenzity své práce máte možnost si určit výši příjmů (od slev a přivýdělku až po velký a do budoucna stabilní pasivní příjem).
► Máte zde možnost postavit se na vlastní nohy, mít svoji firmu, pracovat svobodně a nemuset již chodit do zaměstnání, když nebudete chtít.
► Je na vás, jak do práce zapojíte svoji fantazii a vlastní nápady a můžete tak nastartovat svoje podnikání s minimálním rizikem a minimálními náklady.

Vše záleží teď jen na vás, vy si stanovíte svůj cíl, vy si určíte, jakým způsobem a jak rychle budete něco dělat a s čím budete chtít pomoci.

Počítejte ale s tím, že se vám změní život a také s tím, že budete muset pracovat. Je to také práce, bez té to nejde. Ale budete pracovat úplně jinak, než jste byli zvyklí.

Začnete se v první řadě starat o své zdraví, o zdraví své rodiny, poradíte kamarádům. A rychle zjistíte, že to zajímá i jiné lidi a že vám to nakonec může dopomoci k zajímavým penězům a k zajímavé práci.

MÁM PRO VÁS I VÍC A TO VÁM PROZRADÍM NA STRÁNCE

ZDRAVÍ I PO PADESÁTCE

Vezměte to jako začátek dobrodružství, které bude mít nádherný cíl
- ZDRAVÍ, samostatnost, svobodu, peníze, nové přátele, volnost v práci -
a ZAREGISTRUJTE SE!

facebook

KONTAKTY
+420 603 193 647
jitka@jitkakopincova.cz
SLEDUJTE NÁS 
+420 603 193 647 jitka@jitkakopincova.cz

U NÁS NAJDETE I DOPLŇKY STRAVY BEZ

Mám okolo sebe spoustu produktů pro zdraví a to víc jak 20 let. Přesto o nich většina lidí neví a nevyzkoušela je. Spousta lidí má problémy s imunitou a cukrovkou, s klouby, nadváhou a nic jim na to nezabírá. Pojďte mezi nás a vyzkoušejte to a uvidíte. Určitě si je oblíbíte vy i vaše okolí. A přinesou vám třeba i víc než jen lepší zdraví.