Vyzkoušejte, zamilujte si je a přidejte se

Zkuste popřemýšlet, co zrovna vaše tělo potřebuje, jaké problémy řeší členové z vaší rodiny nebo někdo z okolí a pojďte to vyzkoušet. Produktů je tu spousta, vyzkoušených, dlouholetých. Chce to jen začít tím správným.

Každý z vás řeší své zdraví, klouby, problémy s pletí, vrásky. Vše začíná uvnitř těla. Máme spoustu produktů, které sama používám, ze kterých jsem nadšená já i moji známí, kteří je znají. Že produkty fungují, otestovala již spousta lidí. A pro každého je dobré začít i v mládí s prevencí. PREVENCÍ S VLASTNÍMI PRODUKTY.

Ale není to jenom o produktech. Spousta lidí řeší i jiné problémy. A my jim s nimi můžeme zkusit také pomoci. Nemají peníze, přišli o práci, nevezmou jim děti do školky. Mají odrostlé děti a čas na sebe. Našlo by se toho spousta, takže tady máte řešení.

► Chcete konečně dělat to, co vás bude bavit? Práci, na kterou se budete těšit, která vám dovolí realizovat své nápady.
► Jste ochotni investovat do této práce a do stovek lidí, které budete mít ve své firmě, čas?
► Chcete dodržovat sebedisciplínu, protože tato práce se bez ní neobejde? Tato práce vyžaduje zodpovědnost, jakou má každý jiný podnikatel, vytrvalost, ale zároveň i svobodu, kterou nemáte v zaměstnání.
► Můžete začít pracovat při zaměstnání, při studiu i na rodičovské dovolené, před důchodem, v důchodu... a to bez rizika.

Jak to mám já, co mi to přineslo, co to může přinést vám?

Já tuhle práci dělám dál i přes to (možná i proto), že jsem už v důchodu, nechci zaostávat, chci se něčím bavit, něco dělat, vzdělávat se, prostě nezůstávat pozadu. A navíc, kdo nepotřebuje peníze?

Někomu se stačí zaregistrovat a nakupovat výrobky se slevou. Začne si nakupovat pro sebe a rodinu. Osloví ho to, že může nejen sobě, ale i všem známým pomáhat ke zdraví, protože to lidem pomohlo.

Další lidi baví něco prodávat, rádi budou prodávat. Je jich hodně, které to baví. Já také občas něco prodám, ale dnes už mě to tolik nebaví. Měla jsem dřív eshopy, ale to byla práce, starosti a tak mi zůstal jen jeden starý, dosluhující. Ale je super nyní na parfémy. Prodáváním si lidi ale přivydělají, mají zisk sice přímo na ruku, ale musí každý měsíc pořád jen prodávat a hledat zákazníky.

Třetím typem lidí jsou ti, kteří si chtějí budovat tým lidí, vytvářet vlastní síť, vybudovat si takovou vlastní firmu a mít z toho přivýdělek nebo i stálý, dlouhodobý pasivní příjem.
Někdo do MLM vstoupí z důvodu, že mu nebo někomu v rodině pomohou zlepšit zdravotní problémy některé produkty. Nechce chodit do lékárny, tady se snáze poradí s ostatními.

U mě to takhle od začátku nebylo, že by mi pomohl nějaký produkt nebo že bych chtěla budovat tým lidí a mít příjem. Já to měla úplně jinak. V té době, kdy jsem začínala, jsem měla eshop s produkty pro zdraví. Takže jsem odebírala produkty pro sebe a pro eshop. Pak ale přišel nový partner firmy, nastal zlom a to i u mě. Došlo mi, že je potřeba dělat úplně něco jiného, než prodávat. Že to chce mít svoje lidi a rozšiřovat svůj tým.

Budovat si firmu, tým lidí je vhodné pro ty, co chtějí něco dělat, jsou zvyklí něco dělat. Nechtějí to dělat jenom kvůli produktům, které jim pomáhají, ale chtějí ještě něco i v pozdějším věku dokázat, nesedět ve volném čase nebo pak v důchodu doma u televize.

MLM - síťový marketing je super a nejlepší podnikání. Nemusí se vkládat žádný kapitál, je to jenom o tom, změnit nakupovací návyky, změnit systém nakupování.
► Prvním profitem je to, že máte výrobky levnější, za velkoobchodní cenu. Nechodíte do lékárny, poradíte si všichni navzájem. Je tu spousta zkušeností.
► Druhým profitem je, že můžete výrobky dál prodat a máte zisk přímo na ruku a navíc body na další slevu.
► Třetím profitem je to, že si můžete vytvořit tým lidí a můžete mít z této sítě peníze. A můžete to naučit spoustu dalších lidí, tým vám poroste a peníze se vám budou zvyšovat.

Výhodou MLM je, že nevedete žádné účetnictví, nevyplácíte lidem žádné peníze. Jenom si v březnu uděláte daňové přiznání. Nemusíte řešit žádné prostory, sklad produktů, shánět výrobky, vymýšlet nové produkty, dělat katalogy a reklamní materiály, vyplácet svým lidem peníze. Tohle všechno za vás dělá firma.
Stačí takhle přemýšlet, vysvětlit to lidem, naučit je přemýšlet stejně a uvidíte, že vás tahle práce zaujme.

I když MLM (multi-level marketing) s produkty pro zdraví, s doplňky stravy, je jeden z nejtěžších MLM, tak je tady krásné to, že pomáháte lidem vylepšit a upevnit si zdraví, být zdraví i ve stáří, mít zdravé děti, rodiče. Prostě je to krásný pocit, být takovým ochráncem zdraví, protože zdraví je to nejdůležitější.

Proto všichni, kteří se chcete k nám přidat, nebojte se.

My vám totiž poradíme a pomůžeme, jak vybudovat síť lidí, kteří vám přinesou radost z práce i peníze. V začátcích pomůžeme s registracemi vašich známých. Klidně za vás v začátcích uděláme celou registraci, než se sami vše naučíte.

Pro to, aby vás práce bavila, musíte ale také sami něco udělat. Systém MLM není žádná pyramida, do které se jen lákají lidé. Zaplatí nějaký poplatek a někdo jiný z nich zbohatne. Systém MLM není jen o prodávání např. cukrovinek, systém MLM je hlavně o vybudování sítě dalších spokojených spotřebitelů, kteří si nakupují pro sebe, své známé, pro rodinu a okolí. Všichni jsou spokojeni a z toho také všichni mají peníze. Zažijete sice někdy horší období, jindy máte práce nad hlavu. Ale všechno hlavně závisí na komunikaci s lidmi.

Proto také musíte vědět vše o výrobcích a o tom, jak systém funguje. A to nejen o doplňcích stravy, které přispívají k prevenci zdraví, ale také musíte umět poradit i další věci a pak se vám tato práce stane koníčkem.

Budete se těšit z toho, že svým známým poradíte, jak pečovat o zdraví, sdělíte jim své zkušenosti a oni si všechno nakoupí sami. Tak se stane to, že vám tito vaši známí, ale i cizí lidé, které někde potkáte, oslovíte a ukážete jim výrobky nebo katalog, přinesou body a tím i peníze. A tohle platí pro všechny, protože všichni máme stejné podmínky.

S radostí přivítáme ty, kteří chtějí změnit svůj život, pracovat a mít svoji práci rádi.

JE DOBRÉ UDĚLAT TEN PRVNÍ KROK HNED!
Ptejte se na facefookové stránce

ZDRAVÍ I PO PADESÁTCE

JAK VYUŽÍT TOHO, ŽE EXISTUJE TAKOVÁ MOŽNOST

být zdravý(á), vydělat si peníze, najít nové přátele, naučit se nové věci, změnit svůj život?

Stačí změnit své myšlenky v hlavě z bojím se toho, neuspěji, nebudu mít čas, to já neumím, nechci nic prodávat na chci si splnit dávný sen, chci změnit práci, chci změnit svůj život, chci dělat něco samostatného, chci se naučit něco nového...

A ROVNOU SE ZAREGISTROVAT

facebook

KONTAKTY
+420 603 193 647
jitka@jitkakopincova.cz
SLEDUJTE NÁS 
+420 603 193 647 jitka@jitkakopincova.cz

U NÁS NAJDETE I DOPLŇKY STRAVY BEZ

Mám okolo sebe spoustu produktů pro zdraví a to víc jak 20 let. Přesto o nich většina lidí neví a nevyzkoušela je. Spousta lidí má problémy s imunitou a cukrovkou, s klouby, nadváhou a nic jim na to nezabírá. Pojďte mezi nás a vyzkoušejte to a uvidíte. Určitě si je oblíbíte vy i vaše okolí. A přinesou vám třeba i víc než jen lepší zdraví.