PŘÍBĚHY PRODUKTŮ

Každý z produktů je jedinečný a má svoje přednosti. Jsou to doplňky stravy a měli bychom je používat, protože dodávají tělu chybějící živiny (vitamíny, minerály, stopové prvky) a jsou vhodné, když potřebujeme doplnit běžnou každodenní stravu a nějaké konkrétní látky, kterých máme v těle nedostatek.
Každá firma má své specifické produkty, ale někdy nějaký chybí. Tak já to takhle dobře kombinuji. Ale všechno se to nedá...

BioAktiv klasik

BioAktiv klasik

Jedním z nejdůležitějších doplňků stravy je BioAktiv, který by neměl chybět v žádné rodině a měl by být základem pro každý den. A dokonce si můžete vybrat klasik bez příchuti nebo jednu z příchutí - vanilku, čokoládu a jahodu.

... máme 4 druhy BioAktivu »

Vitavláknina MAXI

Vitavláknina MAXI

Je to takový kilový, rodinný kyblík (jak my říkáme) šrotu. Směs rozpustných a nerozpustných vláknin s aktivní probiotickou mikroflórou, doplněná biologicky aktivními látkami, minerály. Vláknina je pro naše tělo velice důležitá a tady ji máme v mnoha variantách.

... jak používat Vitavlákninu »

Beetroot Aktiv

Beetroot Aktiv

Naše červená řepa v lahvičce, již i v rodinném, litrovém balení. Proč používat řepu? Potřebuje ji vůbec naše tělo? Jakou má chuť? Jaké má výhody pro vaše zdraví? Jaké má složení?
Novinkou, a troufám si říci, že naprosto skvělou, je nová šťáva z červené řepy! Kdo řepu zná a má ji rád a ví, jak je zdravá, není třeba dlouze vysvětlovat.

... jak je to s naší červenou řepou »

Vitab12tabs, VitaBtabs

Vitab12tabs, VitaBtabs

Všechny vitamíny skupiny B spolu účinkují společně. Říká se tomu, že působí synergicky. Při zvýšení dávky jednoho vitamínu B stoupne v organismu potřeba ostatních vitamínů skupiny B. Nedostatek vitamínu B se pak projevuje v celém organismu.

... potřebná béčka »

Glandincaps, Glandin oil

Glandincaps, Glandin oil

Prostě mladší, krásnější a spokojenější budeme s tímto preparátem všechny.
Tento produkt je ale nejen pro ženy. I pánové ho použijí. Již staří indiáni věděli, že pupalka působí hojivě na rány a ulevuje při dechových obtížích (astma).

... pupalka a její přednosti »

VitaD3tabs, VitaD3caps

VitaD3tabs, VitaD3caps

Vitamín D nám pomáhá udržet si v těle dostatek vápníku. V létě je sluníčko a tak ho tolik doplňovat nemusíme, ale přes zimu ho má naše tělo nedostatek. Ale nejen děti, i dospělým se vitamínu D nedostává. Bohužel nedostatek vitamínu D trápí přes 80 % Evropanů.

... vitamín D »

Masážní gely

Masážní gely

Jedním je Florien 3000 gel k péči o klouby, svaly a cévy. Funguje skvěle, když vás bolí záda, ramena, nohy a pomůže i na zablokovanou krční páteř.
Chladivá varianta Florinea natural Ice gel chladí a skvěle funguje na namožená záda, namožené svaly. Ale také si ho chválí lidé, kteří trpí na migrény.

... masážní gely na klouby, šlachy »

Jestli chcete vyzkoušet některý z produktů, dozvědět se o nich více, kontaktujte mě!

Když tyto produkty vyzkoušíte a budete je pravidelně užívat, tak si je určitě zamilujete.
Proto je dobré pokračovat stále dál, vaše tělo se jim začne přizpůsobovat a určitě se dostaví pozitivní výsledky.

MÁM PRO VÁS I VÍC A TO VÁM PROZRADÍM NA STRÁNCE

ZDRAVÍ I PO PADESÁTCE

Vezměte to jako začátek dobrodružství, které bude mít nádherný cíl
- ZDRAVÍ, samostatnost, svobodu, peníze, nové přátele, volnost v práci -
a ZAREGISTRUJTE SE!

facebook

KONTAKTY
+420 603 193 647
jitka@jitkakopincova.cz
SLEDUJTE NÁS 
+420 603 193 647 jitka@jitkakopincova.cz

U NÁS NAJDETE I DOPLŇKY STRAVY BEZ

Mám okolo sebe spoustu produktů pro zdraví a to víc jak 20 let. Přesto o nich většina lidí neví a nevyzkoušela je. Spousta lidí má problémy s imunitou a cukrovkou, s klouby, nadváhou a nic jim na to nezabírá. Pojďte mezi nás a vyzkoušejte to a uvidíte. Určitě si je oblíbíte vy i vaše okolí. A přinesou vám třeba i víc než jen lepší zdraví.