PŘÍBĚHY PRODUKTŮ

Každý z produktů je jedinečný a má svoje přednosti. Jsou to doplňky stravy a měli bychom je používat, protože dodávají tělu chybějící živiny (vitamíny, minerály, stopové prvky) a jsou vhodné, když potřebujeme doplnit běžnou každodenní stravu a nějaké konkrétní látky, kterých máme v těle nedostatek.
Každá firma má své specifické produkty, ale někdy nějaký chybí. Tak já to takhle dobře kombinuji. Ale všechno se to nedá...

Určitě vám nemůžeme zaručit, že to bude fungovat u všech lidí stejně, ale zkušenosti našich zákazníků mohou povzbudit.

BioAktiv klasik

BioAktiv klasik

Jedním z nejdůležitějších doplňků stravy je BioAktiv, který by neměl chybět v žádné rodině a měl by být základem pro každý den. A dokonce si můžete vybrat klasik bez příchuti nebo jednu z příchutí - vanilku, čokoládu, karamel a jahodu. A pak máme také tablety na cesty. Jsou také pro ty, kteří nemohou mléko nebo na cesty.

... máme 5 druhů BioAktivu »

Vitavláknina MAXI

Vitavláknina MAXI

Je to takový kilový, rodinný kyblík (jak my říkáme) šrotu. Směs rozpustných a nerozpustných vláknin s aktivní probiotickou mikroflórou, doplněná biologicky aktivními látkami, minerály. Vláknina je pro naše tělo velice důležitá a tady ji máme v mnoha variantách.

... jak používat Vitavlákninu »

Beetroot Aktiv

Beetroot Aktiv

Naše červená řepa v lahvičce, již i v rodinném, litrovém balení. Proč používat řepu? Potřebuje ji vůbec naše tělo? Jakou má chuť? Jaké má výhody pro vaše zdraví? Jaké má složení?
Novinkou, a troufám si říci, že naprosto skvělou, je nová šťáva z červené řepy! Kdo řepu zná a má ji rád a ví, jak je zdravá, není třeba dlouze vysvětlovat.

... jak je to s naší červenou řepou »

Masážní gely

Masážní gely

Jedním je Florien 3000 gel k péči o klouby, svaly a cévy. Funguje skvěle, když vás bolí záda, ramena, nohy a pomůže i na zablokovanou krční páteř.
Chladivá varianta Florinea natural Ice gel chladí a skvěle funguje na namožená záda, namožené svaly. Ale také si ho chválí lidé, kteří trpí na migrény.

... masážní gely na klouby, šlachy »

ProKlouby

ProKlouby

Chcete vyzkoušet ProKloub a nevíte, který pro vás bude nejvhodnější? Poradím vám a pak už si jen vyberete příchuť. Pro ty mladší na prevenci tu mám ProKloub v tabletách. Na velké klouby je tu pak i ProKloub mast.

... ProKlouby na klouby »

Vitab12tabs, VitaBtabs

Vitab12tabs, VitaBtabs

Všechny vitamíny skupiny B spolu účinkují společně. Říká se tomu, že působí synergicky. Při zvýšení dávky jednoho vitamínu B stoupne v organismu potřeba ostatních vitamínů skupiny B. Nedostatek vitamínu B se pak projevuje v celém organismu.

... potřebná béčka »

Glandincaps, Glandin oil

Glandincaps, Glandin oil

Prostě mladší, krásnější a spokojenější budeme s tímto preparátem všechny.
Tento produkt je ale nejen pro ženy. I pánové ho použijí. Již staří indiáni věděli, že pupalka působí hojivě na rány a ulevuje při dechových obtížích (astma).

... pupalka a její přednosti »

VitaD3tabs, VitaD3caps

VitaD3tabs, VitaD3caps

Vitamín D nám pomáhá udržet si v těle dostatek vápníku. V létě je sluníčko a tak ho tolik doplňovat nemusíme, ale přes zimu ho má naše tělo nedostatek. Ale nejen děti, i dospělým se vitamínu D nedostává. Bohužel nedostatek vitamínu D trápí přes 80 % Evropanů.

... vitamín D »

Jestli chcete vyzkoušet některý z produktů, poznat další produkty a dozvědět se o nich více, kontaktujte mě!

Když tyto produkty vyzkoušíte a budete je pravidelně užívat, tak si je určitě zamilujete. Proto je dobré pokračovat stále dál, vaše tělo se jim začne přizpůsobovat a určitě se dostaví pozitivní výsledky.

MÁM PRO VÁS I VÍC A TO VÁM PROZRADÍM NA STRÁNCE

ZDRAVÍ I PO PADESÁTCE

Vezměte to jako začátek dobrodružství, které bude mít nádherný cíl
- ZDRAVÍ, samostatnost, svobodu, peníze, nové přátele, volnost v práci -
a ZAREGISTRUJTE SE!

facebook

KONTAKTY
+420 603 193 647
jitka@jitkakopincova.cz
SLEDUJTE NÁS 
+420 603 193 647 jitka@jitkakopincova.cz

U NÁS NAJDETE I DOPLŇKY STRAVY BEZ

Mám okolo sebe spoustu produktů pro zdraví a to víc jak 20 let. Přesto o nich většina lidí neví a nevyzkoušela je. Spousta lidí má problémy s imunitou a cukrovkou, s klouby, nadváhou a nic jim na to nezabírá. Pojďte mezi nás a vyzkoušejte to a uvidíte. Určitě si je oblíbíte vy i vaše okolí. A přinesou vám třeba i víc než jen lepší zdraví.