Můj příběh - Klub zdraví

Začnu asi tím, proč jsem to tu nazvala KLUB ZDRAVÍ nebo ZDRAVÍ i PO PADESÁTCE.

Nazvala jsem to Klub zdraví nebo chcete-li Zdraví i po padesátce, protože je to klub lidí, co chtějí být zdraví nejen sami a to i pozdějším věku a chtějí pomáhat i ostatním zlepšit si zdraví.

No a s tím je spojeno to, že když jsme zdraví, můžeme si plnit i své sny. Každý má ten svůj sen jiný, bude mít i jiný cíl, čeho chce dosáhnout, ale začátek je u všech stejný - BÝT ZDRAVÝ.
A pak si můžeme změnit svůj život a konečně si splnit to, po čem jsme toužili, co jsme při zaměstnání nebo když byly děti malé, nestihli.

Já jsem členkou dokonce dvou klubů a to FINCLUBU a Klubu GLOBAL 3000. Ve Finclubu jsem již od roku 2008 a v Klubu Global 3000 od roku 2010.

Prvotní myšlenky vytvořit společnost s produkty pro zdraví začaly ve Finclubu v roce 1992 a v Klubu Global 3000 v roce 1999. Takže tyto společnosti mají v České republice již dlouhé trvání.

V Klubu Global 3000 si buduji tým lidí. A globalovské produkty, které používám, doplním podle potřeby produkty Finclubu, které pro změnu v Globalu 3000 chybí. Žádná firma nemůže obsáhnout všechny druhy produktů. Takže je dobré je podle potřeby někdy kombinovat. A proto jsem v obou firmách vydržela dodnes.

Jaká byla moje cesta k MLM?

Nebyla tak jednoduchá, jako je to dnes, v době chytrých telefonů, sociálních sítí.
Když tady u nás začínaly po revoluci nově multilevel-marketingové firmy (Amway, LR, Herbalife), tak jsme jako první zkoušeli Amway i LR, ale nikdo pořádně nevěděl, jak MLM vlastně funguje, jak a co se má dělat. Nebyl žádný sponzor, který by vše věděl a radil. Takže to prakticky nikam nevedlo, zaregistrovali jsme nějaké lidi, ale pak to všechno postupně skončilo. Nebyl totiž Facebook a tak jsme neměli kde získat informace a inspiraci.

I později, když jsem začínala s produkty pro zdraví (Finclub, Global 3000), bylo všechno jinak. Nebyl Facebook ani žádné jiné sociální sítě. Lidé se kontaktovali osobně, telefonicky, známí... tak, jak už se to dneska většinou nedělá. Dnes je to jednodušší, lidi se dají oslovovat rychleji, na sítích, ve větším množství.
A schůzky, ty už děláte už jen se svými lidmi nebo s těmi, co už hodně vědí a chtějí si jen prohlédnout produkty a chtějí podrobnější informace.

Stejně tomu bylo i v Klubu Global 3000 až do té doby, než se staly naším partnerským eshopem České cukrovinky. To se všechno tak rychle rozjelo a přibývaly další eshopy a přibývali lidičky.

Ale byly doby, kdy se ještě objednávalo e-mailem a informace o bodech a provizích jistil prográmek, který už by dneska nikdo nechtěl. Nebyl žádný eshop, nebyla Virtuální kancelář, bez které se dneska nikdo neobejde.

A jak jsem k tomu všemu přišla?

V roce 2008 jsem začala s eshopy, jeden byl o zdraví a doplňcích stravy a druhý s kosmetikou AVON. Byl to spíš takový můj koníček, ale práce s tím bylo dost. Byla to dennodenní práce, balíky, faktury, objednávat zboží, chodit na poštu, shánět krabice, účetnictví. A v pondělí toho bylo vždycky po víkendu víc.

A s tímhle vším jsem začala prakticky až po padesátce. Takže se toho vůbec nebojte ani v pozdějším věku.

Pak za mnou přijel kamarád a přivezl s sebou známého. A že mají pro mě nabídku, další doplňky stravy. No co, něco už jsem měla, tak proč to nezkusit. Registrace byla za 250 Kč, no nekup to, bylo to skoro zadarmo. Tohle se stalo v květnu, v roce 2010. Ta začala moje spolupráce s další MLM firmou, a to s Klubem GLOBAL 3000.

Takže jsem měla další produkty, občas jsem něco objednala, sama vyzkoušela, prodala. Jelikož to byl také síťový marketing, tak se podařilo zaregistrovat i několik lidí. Tak to trvalo několik let, prostě nic moc. Jak funguje síťový marketing jsem sice v základech věděla z jiných firem, do kterých jsem se také nechala zlákat známými. Na internetu nebylo tolik informací a tak to vypadalo dlouho podobně... nějaké zboží pro svoji potřebu, registrace pár lidí, nic víc.
Pak ale přišel zlom, nový partner u Klubu Global 3000 a tak já jsem konečně otevřela oči a začala přemýšlet o tom, že bych měla začít něco pořádně dělat a jak a co vlastně dělat.

Já jsem změnila zaměstnání několikrát, asi jsem si tenkrát ani neuvědomovala, že jsem taková, jak já říkám, neadaptabilní, čili nepřizpůsobivá. Vadilo mi v práci nikdy dělat něco, co mě nebavilo a hlavně, co nikam nevedlo, co nemělo smysl. Nebavilo mě jen plnit nějaké úkoly a proto mám ráda právě tuhle samostatnou práci, kde si dělám podle sebe, samostatně, učím se nové věci, můžu tvořit něco svého. A když se něco nedaří, jdu jinou cestou, zkusím to jinak. Mám volnost, rozhoduji si sama, kdy budu pracovat a jak budu pracovat. Když potřebuji, udělám si volno a udělám to potřebné jindy.

Jestli to máte takhle podobně i vy, tak neváhejte, tady máte příležitost. A nemusíte vůbec hned končit v zaměstnání...

Zdraví je důležité pro všechno. Tím byste měli začít. Pak můžete pokračovat svými koníčky, splnit si sny, na které nebyl doposud čas, mít i peníze navíc. Peníze jsou prostředkem pro to, abyste si všechno tohle mohli plnit.
Ale získávat peníze navíc prací, která vás baví, stane se takovým vaším koníčkem, posouvá vás dál, to je snem mnoha lidí.
Být zdraví, o tom není pochyb, nikdo z nás nechce jít jednou konečně do důchodu a začít běhat po doktorech a být nemocný. Vždyť je toho tolik, co jste odkládali, až... co jste nestihli při zaměstnání... co jste nestihli s malými dětmi.

Je super pak v důchodu něškudlit, ale cestovat, dávat peníze dětem, nakupovat vnoučatům. Prostě si ve zdraví užívat, protože konečně nemusíte každé ráno vstávat do práce...

Ale pokud půjdete s námi, tak je potřeba vědět, že MLM s produkty pro zdraví je sice jeden z nejtěžších multilevelů. Ale je zase o to krásnější, že pomáháte lidem udržet si to nejdůležitější a to je zdraví, mít zdravé i děti, rodiče. Prostě je to krásný pocit. A jako bonus tu máte i další produkty, které jako rodina denně potřebujete.

Mám ráda levandule, mám je i na zahradách.
Jsou takovou mojí značkou, podle které mě poznáte.

Mám ráda levandule, mám je na zahradě a každou chvíli jezdím i do levandulové zahrady. Nejen, že si tam dávám levandulové kafe, palačinku s levandulí a další levandulové pochoutky, ale pokaždé si přivezu na zahradu novou levanduli nebo nějakou jinou kytku.

Ale co je důležité, fotím tam ráda i produkty. Prostě tam jedu s taškou parfémů, kosmetiky a fotím, natáčím...

Udělala jsem také spoustu chyb, dělala jsem je dlouho,
i když mi bylo jasné, že takhle to nejde.

Chyby a pády a že se někdy nedaří, by měl člověk brát spíš jako výzvy. Ne hned házet flintu do žita a po prvním neúspěchu skončit s tím, že to nedá, že to nefunguje, že nemůže být úspěšný.

Bylo hodně pádů... Chtěla jsem to hodněkrát vzdát, protože něco nešlo, nefungovalo, nedařilo se. Ale překážky jsou součástí života a problémy jsou od toho, aby se řešily. A tak je stále řeším. Hned na začátku (i když to bylo v nedohlednu), kromě svého jiného cíle... jsem si řekla, že když se dostanou jiní až na devátou pozici, že to dám i já. A dala jsem to! I přes podrazy lidí, kteří mi naopak měli pomáhat.

Ale ono to není o tom, dostat se na tu nejvyšší pozici. Ono to pokračuje dále a o to víc pak pracujete dál, protože chcete spoustu věcí ještě vylepšit, změnit, začít něco dělat nově, jinak. Naučit se něco dalšího nového.

Jsem ale ráda, že jsem zůstala multilevelu a tak dlouhou dobu. Je hloupost hledat neustále něco jiného, s různými produkty, je to ztráta času a stejně to nebude nikde fungovat, pokud nebudete mít cíl a nebudete dělat to, co máte a nenecháte si poradit.

Musíte tam totiž mít nějaký cíl, kam chcete dojít, co si chcete splnit a PROČ to vlastně chcete jít dělat. Ono se totiž musí pracovat, vytrvale, dlouhodobě a je potřeba se dál vzdělávat, učit se nové věci. Takhle to vypadá hrozivě, ale myslím si, že to každého pohltí a vrhne se do práce, ani neví jak.

Při této práci prakticky bez nákladů nemusí být překážkou ani rodičovství, ani zaměstnání nebo studium. Podnikat jde i s dětmi, i při zaměstnání. Začnete prostě pomalu, po krůčcích, ve volném čase. Ale hlavně nesmíte stavět svoji práci jen na produktech, ale na sobě, na své osobnosti. Hlavně vy lidem pomůžete, poradíte, ukážete.

A není pak super, když nemusíte počítat každou korunu, koupíte si, co potřebujete nebo co se vám líbí. Ale také je příjemné, když bez obav můžete rodině přispět na koníčka, na potřebné věci nebo koupit dražší dárek. A přitom si ještě šetřit na své nějaké sny, ať už jsou jakékoliv.

A pokud je vám víc jak 40 nebo 50, děti už máte z domu nebo máte už dokonce vnoučata, tak si přečtěte, jak můžete nahlížet dopředu už i na odchod do důchodu.

A nebojte se toho v žádném věku. Já jsem začala provozovat eshopy a pracovat v MLM až po padesátce. Na věku opravdu nezáleží.

POJĎTE SI O TOM VŠEM POPOVÍDAT NA

ZDRAVÍ I PO PADESÁTCE

Vezměte to jako začátek dobrodružství, které bude mít nádherný cíl
- ZDRAVÍ, samostatnost, svobodu, peníze, nové přátele, volnost v práci -
a ZAREGISTRUJTE SE!

facebook

KONTAKTY
+420 603 193 647
jitka@jitkakopincova.cz
SLEDUJTE NÁS 
+420 603 193 647 jitka@jitkakopincova.cz

U NÁS NAJDETE I DOPLŇKY STRAVY BEZ

Mám okolo sebe spoustu produktů pro zdraví a to víc jak 20 let. Přesto o nich většina lidí neví a nevyzkoušela je. Spousta lidí má problémy s imunitou a cukrovkou, s klouby, nadváhou a nic jim na to nezabírá. Pojďte mezi nás a vyzkoušejte to a uvidíte. Určitě si je oblíbíte vy i vaše okolí. A přinesou vám třeba i víc než jen lepší zdraví.