ProKlouby na klouby

ProKloub ovoce, višeň, latte, ProKloub MAXI

A další super produkty jsou výrobky na podporu kloubů. Základní výrobek se jmenuje ProKloub. Máme variantu s příchutí ovoce, višně a nyní i nově i latte, které se ale rozmíchá do mléka. Ostatní příchutě rozmícháte ve vodě a vypijete, je to velice jednoduché.
Kdybyste chtěli porovnávat tento produkt s konkurenčními výrobky, je dobré se podívat na jejich složení, na obsah kolagenu a dalších látek. Jedna z nejdůležitějších látek, která v produktu je, je kolagen. My ho to máme hydrolyzovaný, to znamená, že je upravený tak, aby se dokázal rozpustit a dostal se do krve, která ho rozvádí do celého těla. A dokáže se tak snadno dostat i do kloubů.

Kolagenu máme v tomto výrobku dost velké množství, 8530 mg. Je to vysoké číslo oproti jiným produktům, třeba z lékárny. Navíc tam máme glukosamin, chondroitin, Biotin, vitamíny B,C, D, minerály a stopové prvky. Funguje to celkem dobře, většina lidí už po měsíci říká, že cítí účinek.
Pokud cítíte zlepšení, další dávku - balení už můžete brát poloviční, tj. 1 lžičku denně. Normální dávka jsou dvě čajové lžičky denně a tato dávka je na cca 40 dní.

Prokloub byl ještě vylepšený a tak máme další variantu Prokloub MAXI. Ten má sice o něco méně kolagenu - 2750 mg, ale je zde navíc přidaná kyselina hyaluronová, která funguje nejen na pokožku, ale dovede dobře pomoci chrupavce, aby byla měkká a vláčná, pružnější. Ještě je tam také látka MSM (methylsulfonylmethan), což je síra a síra je protizánětlivá.

Takže když někdo má problémy, artrózu, bolesti v kloubech, záněty, tak MSM je velice důležitá látka. ProKloub MAXI chutná zase ovocně a jsou tam želatinové žmolky, ve kterých je ukrytá kyselina hyaluronová a MSM.

MSM má hořkou chuť a nedalo by se to ochutit a kyselina hyaluronová by zase nepřežila kyselé prostředí v žaludku, proto se obojí schová do kuliček z želatiny a ty se rozpustí až ve střevech a bez problémů se pak dostanou do krve a do těla. Tyto produkty jsou jsou skvělé protože jsou přínosem pro klouby ale také i pro nehty, vlasy a kůži.

CHCETE VYZKOUŠET ProKloub a nevíte jaký je nejvhodnější?

Na toto se ptá hodně lidí, tak to ve stručnosti vysvětlím.
Nejslabší varianta je PROKLOUB SPECIÁL v tabletách - pro mladší lidi jako prevence. Kamarádka ho dává psovi.
PROKLOUB MAST - je mast s chondroitinem, glukosaminem a kyselinou hyaluronovou - maže se na klouby pod kůží, třeba koleno, loket, kotník a pod. Navlhčenými prsty nanesete malé množství masti, která se rychle vstřebá, pokud zůstane na kůži trochu nevstřebané masti, tak opět navlhčete prsty a znovu rozetřete. Účinkuje velice rychle, ale pouze na zmíněné klouby. Pokud bolí rameno, tak tady nepomůže.
PROKLOUB (ovoce, višeň nebo latte) - na všechny klouby v těle. Pokud budete užívat 1 lžičku ráno (dopoledne) a jednu lžičku večer a budete dodržovat pitný režim, tak zhruba po 3 týdnech zjistíte, že to funguje. Mám s ním bohaté zkušenosti a hodně spokojených zákazníků. Patří k nejprodávanějším výrobkům G3000. Já mám radši variantu višeň, která mi víc chutná.
PROKLOUB MAXI - je vylepšená varianta PROKLOUBu. Má sice méně kolagenu, ale je obohacen o kyselinu hyaluronovou a MSM, což je protizánětlivá látka. PROKLOUB MAXI doporučuji hlavně lidem, kteří mají velké problémy s klouby a také bolesti. Někteří uživatelé sdělují zkušenosti už po týdnu užívání! Opět doporučím dodržovat pitný režim!!!
Pokud bolí rameno a nebo záda, tak k pití PROKLOUBU doporučím ještě mast FLORINEA 3000 a nebo FLORIEN ice gel.

POJĎTE SI O TOM POPOVÍDAT NA

ZDRAVÍ I PO PADESÁTCE

KONTAKTY
+420 603 193 647
jitka@jitkakopincova.cz
SLEDUJTE NÁS 
+420 603 193 647 jitka@jitkakopincova.cz

U NÁS NAJDETE I DOPLŇKY STRAVY BEZ

Mám okolo sebe spoustu produktů pro zdraví a to víc jak 20 let. Přesto o nich většina lidí neví a nevyzkoušela je. Spousta lidí má problémy s imunitou a cukrovkou, s klouby, nadváhou a nic jim na to nezabírá. Pojďte mezi nás a vyzkoušejte to a uvidíte. Určitě si je oblíbíte vy i vaše okolí. A přinesou vám třeba i víc než jen lepší zdraví.