Masážní gely na klouby, šlachy, cévy

Florien 3000 gel

Jedním je Florien 3000 gel k péči o klouby, svaly a cévy. Funguje skvěle, když vás bolí záda, ramena, nohy a pomůže i na zablokovanou krční páteř. A také skvěle pomáhá na drobné žilky na nohou, což je moje vlastní zkušenost.

Ten zelený, hřejivý gel s kaštany, kostivalem a jalovcem já používám na záda, když mě bolí po práci na zahradě. Pomáhá mi ale i na malé žilky, které se mi začínají objevovat na nohou.
Zkusit ho můžete na pigmentové skvrny nebo stařecké skvrny na těle i na žíly. Jinak tento gel je spíš na bolavé klouby. Dokonce pomohl prý i na akné. Je prostě vhodný na bolesti zad, páteře a na prokrvení. Pomůže i na zablokovanou krční páteř.

Florinea natural Ice gel

Chladivá varianta Florinea natural Ice gel chladí a skvěle funguje na namožená záda, namožené svaly. Ale také si ho chválí lidé, kteří trpí na migrény. Stačí namazat na čelo, na spánky nebo inhalovat při nachlazení. Spousta lidí už potvrdila, že to zabírá na migrénu.

To je ten modrý, chladivý gel je s příjemnou eukalypto-mentolovou vůní. S ním nastane super úleva třeba při migréně. Potřete si spánky, čelo, třeba i zátylek a opravdu se vám za chvíli uleví. No a na unavené nohy po celodenním stání nebo chození přijde také super úleva.
A další chvála je na něj při rýmě a nachlazení, při svědění po štípnutí hmyzem. Při nachlazení a kašli je dobré potírat hrudník, při rýmě kořen nosu nebo i inhalovat. Také se vám uleví.
Krční páteř, namožené rameno třeba od myši, když dlouho sedíte u PC. Ochladí vám i vyvrtnutý kotník nebo koleno. Prostě na bolavé, namožené svaly. Gel dokonce zafungoval i na ruku opařenou při vaření.

POJĎTE SI O TOM POPOVÍDAT NA

ZDRAVÍ I PO PADESÁTCE

KONTAKTY
+420 603 193 647
jitka@jitkakopincova.cz
SLEDUJTE NÁS 
+420 603 193 647 jitka@jitkakopincova.cz

U NÁS NAJDETE I DOPLŇKY STRAVY BEZ

Mám okolo sebe spoustu produktů pro zdraví a to víc jak 20 let. Přesto o nich většina lidí neví a nevyzkoušela je. Spousta lidí má problémy s imunitou a cukrovkou, s klouby, nadváhou a nic jim na to nezabírá. Pojďte mezi nás a vyzkoušejte to a uvidíte. Určitě si je oblíbíte vy i vaše okolí. A přinesou vám třeba i víc než jen lepší zdraví.