Potřebná béčka - vitamíny řady B

B vitamíny plní významnou roli ve vývoji všech buněk těla - ovlivňují nervový systém i krvetvorbu, přispívají k zachování duševní a emoční rovnováhy, zajišťují správné fungování mozku, kůže, svalů. Jsou pro náš organizmus důležité.

Bez adekvátní krevní hladiny vitaminu B12 můžete zažít příznaky související s nízkou energií, duševní únavou, změny nálady a problémy se spánkem. VitaB12tabs se doporučuje především pro seniory (kvůli sníženému vstřebávání B12), vegany, makrobiotiky, vegetariány (problém s konzumací dostatečného množství živočišných potravin), pro dospělé, kteří těžce pracují, mají vysokou sportovní zátěž, mají některé zdravotní problémy či poruchy vstřebávání anebo užívají léky snižující vstřebávání B12 (např. lék Metformin pro léčbu cukrovky, antacidní, antikoncepční či epileptické léky).

VitaB12tabs

Připadá vám vitamín B12 obyčejný a nudný? Po seznámení s tímto produktem změníte názor! Jedna tableta obsahuje až 1000 μg aktivní koenzymové formy vitamínu B12. Jeho předností je rychlý a silný účinek, jeho výhodou praktická podjazyková forma.

Přípravek se doporučuje osobám dospělým a starším (s věkem se totiž snižuje schopnost vstřebávání B12), je výborný pro vegany a vegetariány, pomáhá rekonvalescentům a lidem oslabeným, je velmi vhodný pro osoby ve stresu, pro vyčerpané jedince apod.
Při nedostatku B12 se mohou objevit známky fyzické i duševní únavy, změny nálad, problémy se spánkem.
Vitamín B12 je zdrojem energie pro tělo, je důležitý pro metabolismus tuků a sacharidů. Pečuje o psychiku a imunitní systém, podporuje tvorbu červených krvinek, zmírňuje únavu, je vhodný při stresu a nespavosti, podporuje zdravý růst buněk a jejich ochranu.

Tyto tabletky můžete použít kdykoliv, podle potřeby, vložit pod jazyk a nechat rozpustit.
Já je používám, když jsem rozčilená, ve stresu a rozbuší se mi srdce. Jedna tabletka docela rychle zapůsobí a bušení srdce ustane.
Znáte to, žena, když si jde lehnout, tak přemýšlí o všem, co je potřeba, co bylo potřeba. A po těchto tabletkách se mi dobře spí.

VitaBtabs

VitaBtabs obsahuje kyselinu listovou a vitamíny řady B. Jejich nízká hladina byla zaznamenána např. u seniorů, rekonvalescentů, u žen užívajících hormonální antikoncepci, může se projevit emoční nevyrovnaností, prasklinkami v koutcích úst nebo nechutenstvím.

Jsou zde vitamíny B3 (niacin), B5 (kys. pantothenová), B6, (riboflavin), B2 (riboflavin), B1 (thiamin), B12, kyselina listová (vitamín B9) a biotin.

POJĎTE SI O TOM POPOVÍDAT NA

ZDRAVÍ I PO PADESÁTCE

KONTAKTY
+420 603 193 647
jitka@jitkakopincova.cz
SLEDUJTE NÁS 
+420 603 193 647 jitka@jitkakopincova.cz

U NÁS NAJDETE I DOPLŇKY STRAVY BEZ

Mám okolo sebe spoustu produktů pro zdraví a to víc jak 20 let. Přesto o nich většina lidí neví a nevyzkoušela je. Spousta lidí má problémy s imunitou a cukrovkou, s klouby, nadváhou a nic jim na to nezabírá. Pojďte mezi nás a vyzkoušejte to a uvidíte. Určitě si je oblíbíte vy i vaše okolí. A přinesou vám třeba i víc než jen lepší zdraví.