Vitavláknina MAXI

Vitavláknina MAXI v sobě spojuje kombinaci vláknin z různých zdrojů (několikadruhové vlákniny), kombinaci rozpustných a nerozpustných vláknin.
Vitavláknina je také doplněna o minerální látky a stopové prvky a obsahuje také i laktogenní kultury Bifidobacterium bifidum a Lactobacillus acidophilus.

Zlepšením střevní peristaltiky se nejen upraví vyprazdňování a odstraní zácpa a plynatost, ale také zabrání hnilobným pochodům ve střevním obsahu. Plynatost vzniká tím, že není v rovnováze střevní mikroflóra. A to je dáno i tím, co všechno jíme. Je potřeba používat vlákninu, ale také upravit jídelníček.

V naší republice umírá stále více lidí na nemoci, které jsou způsobeny nedostatečným odvodem škodlivých látek a špatnou funkcí zažívacího traktu. Jedná se zejména o rakovinu tlustého střeva a konečníku, ale i o některé kardiovaskulární choroby.

Jak namíchat a používat Vitavlákninu?

Vitavláknina MAXI, to je kilový kyblík vlákniny v rodinném balení. Jak ale tuto Vitavlákninu namíchat a používat, to je trochu problém. Vlákninu je potřeba prvně rozmíchat nejprve s vodou. Odměrku Vitavlákniny, která je v balení, rozmícháte s vodou na kaši a necháte minimálně 10 minut aktivovat, nabobtnat. Do jednoho dílu Vitavlákniny přidáte přibližně dva díly vody.

Pak lze vlákninu používat různými způsoby.
a) Dá se konzumovat samostatně.
b) Dá se použít v kombinaci s BioAktivem, případně se Slim 3000 coctailem, které se rozmíchávají v mléce.
c) Dá se použít do pomazánek, do jogurtu (rodina ani nepozná, že má zdravé jídlo).
d) Dá se přidat i do některého z nápojů.
e) Dá se použít jako zahuštění omáčky, ale pozor na teplotu, nepřidávejte do pokrmů s teplotou vyšší než 45°C.

Ale vlákninu také obsahují i další produkty, jako je

Vitavláknina fibre morning, což je instantní nápoj s příchutí hrušky nebo pomeranče.

Vitavláknina káva v pěti příchutích - skořice, višeň, karamel, free a double free. Vynikající káva buď se sladidlem nebo bez sladidla a dokonce i bez kofeinu, pro ty, co ho nemohou.

Vitavláknina těstoviny - vynikající těstoviny s vlákninou. Můžete si vybrat nudle, písmenka, silné nudle, penne, vřetena a krátké špagety.

Polévky - instantní polévka s vlákninou v rodinném balení, hrášková, čočková, cizrnová.

POJĎTE SI O TOM POPOVÍDAT NA

ZDRAVÍ I PO PADESÁTCE

KONTAKTY
+420 603 193 647
jitka@jitkakopincova.cz
SLEDUJTE NÁS 
+420 603 193 647 jitka@jitkakopincova.cz

U NÁS NAJDETE I DOPLŇKY STRAVY BEZ

Mám okolo sebe spoustu produktů pro zdraví a to víc jak 20 let. Přesto o nich většina lidí neví a nevyzkoušela je. Spousta lidí má problémy s imunitou a cukrovkou, s klouby, nadváhou a nic jim na to nezabírá. Pojďte mezi nás a vyzkoušejte to a uvidíte. Určitě si je oblíbíte vy i vaše okolí. A přinesou vám třeba i víc než jen lepší zdraví.