BioAktiv

BioAktiv klasik by měl být jedním ze základních potravních doplňků! Obsahuje kulturou Lactobacillus acidophilus.

BioAktiv se užívá nalačno, 1x denně čajová lžička, rozmíchat nejlépe do mléka. Nejlepší je užívat jej dlouhodobě a pravidelně, tak vám může pomoci zlepšit imunitu (nízkou imunitu i přehnané reakce imunitního systému na běžné alergeny). Dále napomáhá při zácpách a průjmech a spousta diabetiků si chválí pokles hladiny cukru v krvi. Pokud používáte BioAktiv, tak je potřeba dodržovat správný pitný režim!

Lidé po staletí používají zakysané mléčné výrobky s kulturami mléčných bakterií a v dnešní uspěchané době, bychom je měli používat o to víc. Používáme antibiotika, spoustu konzervačních látek, hodně kávy, alkoholu, zažíváme stres a to vše našim "kamarádům" ve střevě nedělá dobře. Vlastně si mikroflóru ve střevě zabíjíme! Bez ní bychom nevstřebali žádné živiny!!!

BioAktiv obsahuje kultury Lactobacilus acidophylus a Bifidobacterium bifidum, které jsou velmi důležité pro naše zažívání, vstřebávání, vyprazdňování a imunitu.
Výrobek dále obsahuje syrovátku, rozpustnou vlákninu inulin, organicky vázané stopové prvky selen, jód a zinek. Dále Diastabil - glukózový toleranční faktor s obsahem aktivního chromu, 11 vitamínů, startovací komplex "Aktiferm" (který umožňuje lepší adaptaci bakterií ve střevě), extrakt zeleného čaje a koncentrát aminokyselin a peptidů "Servisin".

BioAktiv, který by neměl chybět v žádné rodině a měl by být základem pro každý den. A dokonce si můžete vybrat klasik bez příchuti nebo jednu z příchutí - vanilku, čokoládu a jahodu. Novinkou je nyní ještě příchuť karamel.

A pro ty, co nemohou mléko a nechutná jim BioAktiv rozmíchaný ve vodě, jsou tu tablety. Jsou vynikající i na cesty, dovolené.

Produkt obsahuje bakterie mléčného kvašení, probiotika. A trochu zkráceně - My tady využíváme bakterie v nejlepším okamžiku, kdy jsou nejaktivnější, odeberou se a usuší se. A k tomu, aby se bakterie oživily se používají zplodiny metabolizmu, takzvaný Aktiferm.
Kolonie bakterií ve střevech vytvářejí prostor, který je nevhodný pro život patogenních bakterií. Tím se zlepšuje střevní mikroflóra a zlepší se příjem živin z potravy.
V našem BioAktivu nemáme mnoho druhů bakterií a nejsou jich miliardy. Máme tu jen 2 aktivní kmeny a bakterií jen miliony. Ty nejaktivnější dokáží organizmu nejvíce pomoci, jsou nejsilnější. V produktu by jich mělo bý minimálně 30 milionů.

Jak říká výrobce našeho BioAktivu - "Stačí pár milionů vojáků při síle, než miliardy důchodců."

A pokud si hlídáte váhu, nebo se chcete pustit do hubnutí, tak můžete vyzkoušet kombinaci BioAktiv, Slim 3000 coctail a tablety PoCLAd.

POJĎTE SI O TOM POPOVÍDAT NA

ZDRAVÍ I PO PADESÁTCE

KONTAKTY
+420 603 193 647
jitka@jitkakopincova.cz
SLEDUJTE NÁS 
+420 603 193 647 jitka@jitkakopincova.cz

U NÁS NAJDETE I DOPLŇKY STRAVY BEZ

Mám okolo sebe spoustu produktů pro zdraví a to víc jak 20 let. Přesto o nich většina lidí neví a nevyzkoušela je. Spousta lidí má problémy s imunitou a cukrovkou, s klouby, nadváhou a nic jim na to nezabírá. Pojďte mezi nás a vyzkoušejte to a uvidíte. Určitě si je oblíbíte vy i vaše okolí. A přinesou vám třeba i víc než jen lepší zdraví.