Zdraví i po padesátce

My ženy máme v genech prostě dáno, že se musíme starat, že musíme pečovat o všechny kolem. Děláme to automaticky a stále, aniž si to uvědomujeme. Máte to také tak? Dělá vám to radost? Nebo byste raději konečně udělala taky něco i pro sebe?

Dovolte si kdykoliv plnit své sny

A proto to teď můžeme využít, spojit to dohromady a starat se o sebe i o lidi kolem.
Nejdůležitější ale je to, co vy chcete, čeho chcete v životě dosáhnout vy. Chcete se cítit lépe, být zdravá i v důchodu, mít se lépe, nemuset se ohlížet na peníze.

Stále věříte tomu, že se o vás stát jednou postará? Máte dvě možnosti - pracovat až do smrti , to znamená v důchodu pokračovat brigádami nebo se zajistit jinak a nečekat na důchod.
Mojí prioritou je mé zdraví a finanční nezávislost. Nezávislost na samotném důchodu.

► Líbilo by se vám, kdybyste měli navíc další výplatu?
► Líbilo by se vám, kdybyste vyzkoušeli produkty a zbavili se třeba alergií?
► Líbilo by se vám, kdybyste vy i vaše rodina byla zdravá?

Určitě líbilo a proto:
- Můžete si do budoucna k důchodu přivydělat. Mít jednou, až budete v důchodu, k němu mít peníze navíc. A tohle můžete nabídnout i ostatním lidem.

- Můžete sobě, rodině i ostatním lidem pomoci vyřešit zdravotní problémy tím, že vyzkouší produkty. Spousta produktů má dobré reference, jsou s nimi více jak dvacetileté zkušenosti.
Víte nebo poznáte, jak stárnutí bolí a vy lidem můžete ukázat, jak tento proces stárnutí mohou zpomalit. Budou zdravější, budou se cítit lépe.

Dvou věcí si náležitě neceníme, dokud je neztratíme. Zdraví a mládí.

Jde to vůbec v pozdějším věku, když je vám 50+ a více?

Jde to dohromady pomýšlet na důchod a začít podnikat? Blíží se vám důchod, přemýšlíte o tom, co pak budete dělat, jak na tom budete se zdravím. Máte vnoučata, ale nechcete trávit čas jen jejich hlídáním?
Někdo se na hlídání vnoučat těší, když děti už jsou z domu. Někdo by si ale zase chtěl splnit sny, na které doposud nebyl čas.
Někdo už si nechce přibírat další práci a na důchod už se těší. Někdo v důchodu už nechce dál nic dělat. Někdo má nebo bude mít důchod velký, ale zase by chtěl být stále v kontaktu s lidmi, učit se stále něco nového i v pozdějším věku.

Každý to máme jinak nastavené, každý jsme jiný. Každý máme jinou představu o životě. A takováhle práce není pro každého, i když se to o ní často říká.

A ÚPLNĚ NAKONEC

Jak říká Jana Popelka:

Pokud chcete mít všechno jednoduché, dodržujte dvě vesmírná pravidla:

◄ 1. ŽIJ A NECH ŽÍT - Neřešte věci, které vám nepřísluší, neraďte, pokud o to nejste požádáni, nezasahujte, pokud někdo nechce pomoc, nepomáhejte, nepáchejte dobro, ale konejte dobro.

◄ 2. PŘEVEZMĚTE ZODPOVĚDNOST za svoje slova, za svoje činy.
Spousta lidí se nechce pustit do nových věcí, protože se bojí překročit svoji komfortní zónu a dělat něco samostatně. Zodpovídat za to, co sami udělají.

Splnit si nějaké přání, nějaký svůj sen. To by chtěl asi každý.
Jenže ten sen se sám nesplní. Je potřeba pro to něco udělat.

Každý to ale odkládáme, hledáme výmluvy, nevíme, kde začít. Nebo začneme a hned na začátku to zase vzdáme s nějakou výmluvou. A nevíme, jak dál.
Ale ti, co si opravdu svůj sen splnit chtějí, prostě začnou. Nějak... ona se ta správná cesta pak sama nasměruje. Většinou to vypadá nerealizovatelně, zdá se to vám i těm okolo vás šílené, nesplnitelné. Ale pokud opravdu chcete a jdete za tím, váš sen, cíl se splní.
Je potřeba ten sen, cíl mít a pomalu se k němu dopracovávat. Překonávat strachy, obavy, nenechat si do toho kecat a jít za tím postupně. Třeba pomalu, po malých krůčcích, ale vytrvale a nevzdávat se při nějakých překážkách.
Pak se vám ten cíl opravdu splní. Buďte v tomto novém roce tvůrcem svého života, ne obětí osudu a ne obětí osudu nebo této doby. Vezměte to do svých rukou.

POJĎTE SI O TOM VŠEM POPOVÍDAT NA

ZDRAVÍ I PO PADESÁTCE

Vezměte to jako začátek dobrodružství, které bude mít nádherný cíl
- ZDRAVÍ, samostatnost, svobodu, peníze, nové přátele, volnost v práci -
a ZAREGISTRUJte SE!

facebook

KONTAKTY
+420 603 193 647
jitka@jitkakopincova.cz
SLEDUJTE NÁS 
+420 603 193 647 jitka@jitkakopincova.cz

U NÁS NAJDETE I DOPLŇKY STRAVY BEZ

Mám okolo sebe spoustu produktů pro zdraví a to víc jak 20 let. Přesto o nich většina lidí neví a nevyzkoušela je. Spousta lidí má problémy s imunitou a cukrovkou, s klouby, nadváhou a nic jim na to nezabírá. Pojďte mezi nás a vyzkoušejte to a uvidíte. Určitě si je oblíbíte vy i vaše okolí. A přinesou vám třeba i víc než jen lepší zdraví.