ZDRAVÍ I PO PADESÁTCE

KLUB ZDRAVÍ

Jsem obklopena spoustou zajímavých produktů. Sama je všechny vyzkoušet nemohu, to se nedá. Ale je tu spousta referencí. Mám tu báječné produkty a tak nechodím vitamíny, ani jiné podobné výrobky kupovat do lékárny. A už vůbec nenakupuji podle reklam. O produktech vím, že pomáhají. Jsou už za dlouhá léta vyzkoušené. Zdraví, to je důležité pro všechno. Tím byste měli začít. Pak můžete pokračovat svými koníčky, plnit si své sny a mít i peníze. A peníze jsou prostředkem pro to, abychom si tohle všechno mohli plnit. ... pokračování »

7 důvodů, kdy se přidat

1. Když budete chtít být zdraví i v pozdějším věku. A zdraví je to nejcennější, co máme, takže by mělo být na prvním místě.
2. Když nechcete čekat tak dlouho na odchod do důchodu, který stále odkládají. Myslíte, že to vydržíte?
3. Když pomýšlíte na to, že si budete muset přivydělávat v důchodu, který vám určitě nebude stačit.
4. Když se vám nebude v důchodu chtít již každé ráno vstávat do práce a být tam třeba 6 nebo dokonce celých 8 hodin, protože potřebujete peníze.
5. Když nebudete chtít v důchodu zlenivět a zpohodlnět, zaostávat, sedět u televize nebo jen hlídat vnoučata a chcete se dál něčím vzdělávat, učit se něco nového, být mezi lidmi.
... další důvody »

Klub zdraví - můj příběh

Jmenuji se Jitka Kopincová, co vlastně dělám a jak jsem se k tomu všemu dostala, v čem mi to pomohlo, co mi to dalo, co jsem se naučila a kde jsem dělala chyby... to je takový můj malý příběh. A také o tom, že i vy můžete udělat ve svém životě změny a že na věku celkem vůbec nezáleží. ... jak to mám já »

PŘIDEJTE SE

BUĎTE ZDRAVÍ, PEČUJTE O SEBE

Nečekejte, až začnete mít zdravotní problémy a myslete na prevenci již dříve, než se problémy objeví.
Zdraví si za peníze koupit nemůžete, ale peníze potřebovat budete. Určitě nebudete chtít v důchodu chodit dál do práce. A budete chtít být i v pozdějším věku zdraví a věnovat se dál tomu, co jste do té doby měli rádi nebo tomu, co jste do té doby nestihli.
Zjistila jsem, jak ochránit své zdraví, jak pomoci stejně i ostatním, jak sobě i jiným vyřešit problémy.

Existují jen dva dny v roce, kdy nemůžeme udělat vůbec nic. Jedním je včerejšek a druhým zítřek. Proto dnešek je tím správným dnem na to, abychom milovali, konali, prostě žili. (Dalajlama)

VÍC VÁM PROZRADÍM I NA FACEBOOKOVÉ STRÁNCE

ZDRAVÍ I PO PADESÁTCE

KONTAKTY
+420 603 193 647
jitka@jitkakopincova.cz
SLEDUJTE NÁS 
+420 603 193 647 jitka@jitkakopincova.cz

U NÁS NAJDETE I DOPLŇKY STRAVY BEZ

Mám okolo sebe spoustu produktů pro zdraví a to víc jak 20 let. Přesto o nich většina lidí neví a nevyzkoušela je. Spousta lidí má problémy s imunitou a cukrovkou, s klouby, nadváhou a nic jim na to nezabírá. Pojďte mezi nás a vyzkoušejte to a uvidíte. Určitě si je oblíbíte vy i vaše okolí. A přinesou vám třeba i víc než jen lepší zdraví.