Úvodní / Klub Global 3000 a jeho produkty
Vyberte si

O Klubu Global 3000 a jeho produktech

Na internetu najdete každý den spoustu inzerátů, lákajících k výdělku z domova. Pod nimi se pak rozvíjí diskuze na téma To je letadlo a pak další různé urážky. Některé inzeráty jsou dobře napsané, dotyčný lidem vše vysvětlí a zaregistruje je.
Ale spousta inzerátů je mimo a obsahují nepravdivé údaje nebo se chlubí cizími fotkami i cizími texty. Lidé pak nevěří a nechtějí o našem MLM ani slyšet.

KLUB GLOBAL 3000

KLUB GLOBAL 3000

Pravda je taková, že Klub Global 3000 je MLM jako každé jiné. Není to žádný podvod ani žádné letadlo. Naopak - máme skvělé produkty pro zdraví a s nimi dobré dlouholeté zkušenosti. Máme také svoji účinnou kosmetiku.
A navíc máme ještě možnost nabídnout zákazníkům to, co jiné firmy nemají. Máme navíc spoustu partnerských obchodů, které uspokojí každého. Najde v nich to, co doma i pro sebe potřebuje. A to všechno nám pomáhá k postupu výše a k vyšším provizím.
Firma je tu již 20 let, i když ze začátku to byla spíše voda a filtry na vodu, se kterými začínala. Filtry na vodu jsou také součástí našeho MLM, i když málo kdo se o nich zmiňuje. A čistá voda je základem života.

FILTRY NA VODU

FILTRY NA VODU

Pomocí vodních filtrů Dionela, Oasa získáte nejkvalitnější pitnou vodu mnohem levněji než denními nákupy balené vody. S filtrem Dios se zase bez problémů vysprchujete.

Filtr DIONELA je unikátní český výrobek, vyrobený přímo pro kvalitu českých a slovenských pitných vod. Filtrů je několik druhů podle vlastností.
Filtr OASA je multifunkční nádobový filtr, který umožňuje účinně zlepšit kvalitu vody dodávané z veřejného vodovodu nebo ze studny.
Filtr DIOS je zase sprchový filtr, který zase slouží pro úpravu teplé vody při sprchování a koupání (není určen na pití a vaření). Zbavuje vodu chlóru a tím zamezuje vysoušení citlivé pleti. Je proto vhodný ve všech rodinách a to nejen pro alergiky a pro nemocné lupénkou či atopickým ekzémem.

KOSMETIKA FLORINEA

KOSMETIKA FLORINEA

- OLIVERA cream - Je vhodný k péči o vysušené a rozpraskané ruce a paty. Osobitý krém s olivovým olejem, dalšími změkčujícími látkami a panthenolem.
- Q10 day (denní krém) - Exceletní krém pro péči o normální a smíšenou pleť. Kombinuje koenzym Q-10, panthenol, vitamín E, komplexu bylinných extraktů včetně Aloe Vera, jemné kosmetické oleje.
- Q10 night (noční krém) - Navrací pleti pružnost a odolnost. Krém má mnohostranný regenerační efekt. Je vhodný především pro noční použití.
- FLORINEA CAVIAR CREAM - Kaviárový krém obsahuje nejkvalitnější suroviny a je vhodný pro zralou a náročnou pleť na den i noc. Krém má regenerační, reparační, hydratační i tonizující efekt.
- FLORINEA SAFFLOWER CREAM - Lehký polomastný krém pro normální a smíšenou pleť s olejem ze světlice barvířské a squalane z olivového oleje. Je vhodný na denní i noční aplikaci. Má výrazné regenerační a antioxidační vlastnosti.
- FLORINEA CAVIAR SÉRUM - Unikátní kosmetický přípravek vhodný pro okamžitou a účinnou péči o pleť. Kaviár sérum je snadno aplikovatelné na obličej i dekolt ve dne i na noc.
- FLORINEA CAVIAR EYE CREAM - Speciální pěstící přípravek na ošetření očních víček a citlivé krajiny kolem očí. Napomáhá předcházet tvorbě vrásek.
- FLORINEA CAVIAR MILK WITH HYALURONIC ACID - Přípravek k ošetření pleti a dekoltu. Mléko vyhlazuje vrásky, zjemňuje a vyživuje pleť a je vhodné použít i jako podklad pro make-up.

HUBNUTÍ

HUBNUTÍ

Při každé redukční dietě nezapomeňte v prvé řadě na dostatečný přísun základních živin (bílkovin, vitamínů, minerálních látek), dodržování správného pitného režimu a dostatek tělesného pohybu. Pouhé omezení množství stravy obvykle nevede k žádoucímu výsledku. Při hubnutí je potřeba rozložit jídlo alespoň do 5-ti porcí denně a našimi koktejly můžete nahradit 1 - 2 jídla. Koktejl výborně zasytí a dodá tělu vše potřebné.
Pro ty, co si chtějí udržet postavu, máme SLIM 3000 COCTAIL ve 3 příchutích (vanilka, jahoda, karamel), PoCLAd EXTRA v tobolkách, pro pitný režim ILLA SLIM 3000 TEA bez sladidla, nebo ILLA LIMO, nízkokalorický nápoj s vitamíny, minerály a jodem.
Tyto přípravky ale samy o sobě nestačí. Je potřeba upravit celý jídelníček, jíst více zeleniny a hlavně se hýbat. Stačí například denní 45 minutové procházky.

KLOUBY

KLOUBY

PROKLOUB speciál a PROKLOUB višeň jsou podpůrné a ochranné přípravky se štěpeným kolagenem, glukosaminem, chondroitinem a šestnácti vitamíny a minerály.
PROKLOUB MAXI je navíc obohacený o kyselinu hyaluronovou a MSM (methyl sulfonyl methan).
PROKLOUB MAST je mast s chondroitinem, glukosaminem a kyselinou hyaluronovou - maže se na klouby pod kůží, třeba koleno, loket, kotník ...
Suroviny ve výrobku obsažené přispívají k regeneraci kloubního kolagenu a zpomalení artrotických procesů. Výrobky jsou vhodné jak pro starší generaci, tak i pro aktivní sportovce.
PROBONES obsahuje minerální látky, vitamíny a hydrolyzovaný kolagen.

STŘEVA a IMUNITA

STŘEVA a IMUNITA

BIOAKTIV klasik family, BIOAKTIV vanilka je stimulační a regenerační přípravek s rozpustnou vlákninou z kořene čekanky - Inulinem a organicky vázanými stopovými prvky (selen, zinek, jód). Dále obsahuje Diastabil, sušenou kulturu Lactobacillus acidophilus a Bifidobacterium bifidum, směs vitamínů, startovací komplex Aktiferm, extrakt zeleného čaje, koncentrát aminokyselin a peptidů Servisin.
K tomu také patří pro náš organizmus důležitá vláknina VITAVLÁKNINA MAXI - kilogramový kyblík. Je speciálně vyvinuta pro zlepšení střevní peristaltiky a odvodu škodlivých látek ze zažívacího traktu. Tablety VITAVLÁKNINA XXL mají silnější čisticí účinek, ale je nutné dodržovat pitný režim.

CÉVY, SRDCE, IMUNITA

CÉVY, SRDCE, IMUNITA

Srdce, cévy, imunita, to je důležité pro každého člověka. A proto máme několik produktů, které vám přispějí k jejich udržení v dobrém stavu.
Q10 + C AKTIV pomáhá posílit činnost srdce a přispívá k regeneraci organizmu.
VITA C + JÓD skvělá chuť vitamínu C a jód jsou nepostradatelní pro organizmus dospělých, ale zejména dětí.
VITA RUTIN přispívá k posílení oběhové soustavy, srdce a pomáhá zlepšit mozkovou činnost.
CELL AKTIV přispívá k posílení imunity a k odolnosti proti infekcím.
GINKGO GLOBAL a rostlina ginkgo biloba přispívá ke zpomalení stárnutí mozku a zlepšení paměti.

PARFÉMY CLARIS BEAUTY

PARFÉMY CLARIS BEAUTY

Parfémy PÁNSKÉ i DÁMSKÉ, inspirované vůněmi světových značek. Máme prvních 5 světoznámých vůní a další budou v první polovině příštího roku.
Firma, která nám dodává parfémy včetně obalů a flakonů, je ryze česká firma. Pomohla nám vytvořit vlastní značku CLARIS BEAUTY, která patří pod Klub Global 3000.
Výroba parfému spočívá ve výrobě parfémové kompozice z jednotlivých vonných látek a jejich následném smíchání s lihovým roztokem a malým množstvím vody. Pak následuje technologický postup, který trvá několik týdnů až měsíců, aby se docílilo požadované kvality. Proto tyto naše parfémy nejsou vytvořeny ihned a jsou vysoce kvalitní, s obsahem 20% vonných esencí.

© 2022 - , tel.: +420 603 193 647
Cogito - tvorba stránek | xhtml | css       Je zakázáno kopírovat jakékoliv texty bez souhlasu majitele. Copyright 2022 © Jitka Kopincová